Mercedes C 220 CDI 2009

Shitet nga: agron_ajvazi@hotmail.com 20 Pri 21:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pjesë rezerve
Dy amortizerat e par me senzor per Mercedes C 220 CDI 2009.Dhe nje far i ri i majt.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim