Mercedes

Shitet nga: Fatmir 11 Sht 03:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

95 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pjesë rezerve
Shitet fari i mercedesit e clas viti 2004 tipi 211 fari eshte i thjesht i clasikut eshte i anes se djathtë dhe ngjendje shum te mir dhe i paster tel 044142142
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim