Motor eco tec komplet per opel astra 1.8 16v vit..

Shitet nga: besnik 24 Pri 21:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

290 EUR   330 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pjesë rezerve
motori eshte komplet me diska, amortizera, zglloba, klima etj komplet shitet - seti komplet i kaishit (rrypi, shpanerat dhe pompa)eshte i ndrruar, nuk jane bere as 2000km
Motori eshte i vitit 1997 seria e fundit e Opel Astres
kontakt ne email, viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim