Motori i kantës se ujit per xhama Reno Megan,Sceni

Shitet nga: iliri Sot 07:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pjesë rezerve
Motori i kantës se ujit per xhama Reno Megane II,Scenic II,Clio II si dhe Laguna 2000 - 2005 si kjo ne foton e me poshtme.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim