Motorin zastava turbo zeta ne gjendje shum te mir.

Shitet nga: avni demiri 27 Mar 23:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

650 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pjesë rezerve
Shes motorin zastava turbo zeta ne gjendje shum te mir dhe pak I perdorun. Posedon edhe menjaqin dhe bochpumpen.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim