Motorr 1.9TDI per VW .AUDI.SKODA.SEAT

Shitet nga: Zenel 25 Sht 15:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pjesë rezerve
Kemi pjese per Golf 4 . dhe motorra 1.9TDI . Si po i shihni ne foto .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim