Motorr fiat dukato 2.8 komplet dhe 2.5d

Shitet nga: ceti 01 Nën 23:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pjesë rezerve
Motorr fiat dukato 2.5dhe2.8 komplet dhe 2.8 td
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim