Motorra per VW

Shitet nga: Zenel 02 Pri 17:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pjesë rezerve
Motorr 1.9 Disel viti 1992-1997, Motorr 1.9 Disel viti 1999-2001. kemii dhe pjese te ndryshmee . Gjindemi ne Suhareke .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim