Motorrin e VW turbo dizel 1.9 -97

Shitet nga: beqir 08 Shk 08:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pjesë rezerve
Motorri eshte ne gjendje shum te mire. Ka te kalura vetem 125000 km. Ipet me garancion ne se nuk del
Si duhet kthehen parat dhe shpenzimet e montimit.Qmimi 550 euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim