NAVIGACION PER AUDIO VERSIONIN 2013-2014

Shitet nga: Ardian 25 Shk 17:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pjesë rezerve
instalim te navigacionit ne te cilen perfshihen 47 shtete te europes me te gjitha qytete rruget komplet
Navigacioni esht 100% i sakt ne qmim perfshihet dhe instalimi i tij,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim