Ndrrus shpejtsie

Shitet nga: ceti 06 Maj 16:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pjesë rezerve
ndrrus shpejtsie g4tdi 1.4dhe 1.6/audi a4 .a3 .aa 2.5 v6 turbo4x4automatik/alfa 166 1,9+2.4 jtd.dhe156 jtd alfa 166 2.0 v6 turbo 6 shpejtsi dhe 2,5 v6 turbo automatik/ fiat fiorino 1.4 benzin dhe 1.7 dizell/fiat skudo 1.9 d/reno kango 1.9d.reno klio 1.5 dci/reno klio 1.2/hunday santafe 2,o automatik 4x4/opel vektra 1,6 1,8 2,0 d+benzin/ fiat punto1,9 jtd+1,2+fiat stillo 1.9jtd+1.6 16v+1,3 6 shpejtsi/fiat bravo 1.6 16v 1,4 12v 1.9 jtd fiat dukato 2.8 td /pezho bokser 2.8 td
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim