Nissan Primer P11 / hyundai i10 / hyundai Atos

Shitet nga: Pjes Per te gjitha veturat Japan 16 Mar 08:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pjesë rezerve
Shesim Pjes per te gjitha llojet veturat Japoneze
Pjes te Reja dhe te Perdorura
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim