Opel corsa per pjes

Shitet nga: Granit Misini 12 Dhj 17:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pjesë rezerve
Shes veturen opel corsa per pjes,vetura esht e ardhur nga gjermania,dhe vetem motorri disel esht marr ne perdorim vetura komplet gjendet me gjitha pjest. Cmimi 250 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim