PJES PER MERCEDES

Shitet nga: bujar 14 Jan 20:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pjesë rezerve
Amortizator,stabilizator per 211,212
Senzor per abs
ESP sensor
Rryp alternatori per 220/CDI dhe tjera
Kompresor , anllaser 211, 212
RL te ndryshme ,kompjuter te ndryshem
Partikel filter
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim