PJES PER VETURA JAPANE

Shitet nga: AVDYLI 08 Gsh 15:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pjesë rezerve
AUTO SERVIS JAPAN PO ASHTU KEMI EDHE PJES PER KTO VETURA SI TOYOTA NISAN MICUBISHI KIA PO ASHTU BIMI EDHE PJES ME POROSI PER TE GJITHA VETURAT JAPANE SI DHE AMERIKANE JU MIRPRESUM NE NUMRAT E TELIT 049770264 045414804
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim