PJES REZERV PER MERCEDES BENZ

Shitet nga: Pjes Rezerv 15 Dhj 14:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pjesë rezerve
Kemi te gjitha pjeset per Mercedes-benz siq munden te shihen ne foto si p.sh
Farat per E-class W211
pllaka e dritave te stopit per E-class W211
shipka te gazit
gumica te ingjeksionit etj etj ...


https://www.facebook.com/Ali.mercedes.benz.smart/?ref=page_internal

Munde te kontaktoni ne keta numra te telefonit: 044164141 dhe 049164141
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim