PRAGAT Porsche Cayenne Bmw x1 x3 x5 mercedes ML

Shitet nga: Filip 19 Gsh 11:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pjesë rezerve
Dyqan auto luksoze ndodhet në Shkup, Maqedoni në kopshtin zoologjik
Ne kemi të gjitha llojet e bumpers akordim mjegulles akull dhe në fund kapak kusarëve si AMG M - paket S -line R -line për automjetet e mëposhtme Mercedes audi VW BMW
Ne kemi të reja dhe origjinale pragjet tipike X1 X3 X5 X6 Q3 Q5 Q7 G GL GLK ML W164 W166 Range Rover Sport , etj
tela dhe Viber 0038978290679


Prodajem pragovi za site tipovi na dzipovi
Vrsime montaza vo Skopje
Skojpe Shkupi

Viber 0038978290679
Prodavam cisto novi stepeni pragovi skala za bmw i mercedes dzipovi
Cena povolna

xenon d1s d2s d3s h1 h7 h3 h4
OSRAM PHILIPS

0038978290679 VIBER

Skopje SKHUP


Emri: Filip
Telefon: 0038978290679

Rajon: Prishtinë

Ruaje shpalljen
Lajmëroni keqpërdorim


Kontaktoni me shpallësin në lidhje me"PRAGOVI STEPENI ZA BMW x3 X5 X6 MERCEDES ML, GL PROCITAJ" Dërgojini e-mail shpallësit.

Emri juaj:
E-mail e juaj:
Numri juaj telefonik:
Tekst:
Dërgo shembull për mua

Emri: Filip
Telefon: 0038978290679

Rajon: Prishtinë

Ruaje shpalljen
Lajmëroni keqpërdorim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim