Paisje per makina

Shitet nga: advie 09 Jan 00:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pjesë rezerve
Servis reparim per te gjitha llojet e kerreve drzhaq (mbajtje motorash) qaura sponja dhe servisimin te menjaqve automatik.Te gjitha llojet e kerreve
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim