Pasqyre per golf 3 ford fiesta fiat punto

Shitet nga: Vllaznim Gashi 22 Dhj 20:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pjesë rezerve
shes pasqyre per golf3 ford fiesta fiat punto hallogenk per kango shtop per polo dhe shtop per audi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim