Pjesë për RENAULT SCENIC II dhe Grand Scenic II

Shitet nga: iliri Sot 07:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pjesë rezerve
Gati të gjitha pjeset per RENO SCENIC II dhe Grand Scenic II1.4/16v,1.6/16v,2.0/16v,1.5dci si dhe 1.9/dci.Tel 044 986 626 & 049 420 149. Ne Viber në numrin + 377 44 986 626.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim