Pjes Bmw Audi Pasat Benz X5 x6 X3 E tj

Shitet nga: Naimi 26 Mar 08:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pjesë rezerve
Bejm Shitjen dhe Montimin e Pjesve te Veturave
Bme nga Serija 120d 330 335 320 318 525 535 530 520 730 740 735 E tj
Audi te gjitha llojet A 6 A5 A4 A3 A8 Q7 E tj
Pasat te gjitha llojet b5 3c cc E tj
Golf te gjitha llojet 4 5 plus 6 dhe 7
Mercedes Gjitha llojet C220 s320 e270 e320 ml 320 ml400 E tj
Range Rover Jaugar x type
Renault megan laguna Klio
Opel astra vektra corsa signum e Shum Lloje tjera

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim