Pjes Kembimi per mercedes benz klasi E A C 220

Shitet nga: shkelzen 28 Sht 08:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pjesë rezerve
pjes kembimi per mercedes benz KLASE C KLASE E 220 270 320 CDI si dhe mundesi msherbimi dhe diagnostik me kompjuter NDODHEMI NE SHQIPERI AUTOSTRADEN TIRANE DURRES PERBALL SITY PARK
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim