Pjes Per BMW TDS 2.5

Shitet nga: BMW 29 Shk 22:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pjesë rezerve
Shiten pjest per BMW TDS 2.5jan keto
1. Koka e motorit komplet
2. Diznet
me ni fjal shum prejt tyre ahih ne foto
si dhe 4goma 16 C qe jan per pesh jan per dimer
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim