Pjes Per Peugoet 306

Shitet nga: Naim Morina 07 Tet 09:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pjesë rezerve
Shes pjes Per Peugoet 306
Viti 1993-1996
jan keto pjes
Turbin
Kompresor Tklimes
Dhe Boschpump
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim