Pjes për Mercedes W124

Shitet nga: Artani 26 Dhj 03:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pjesë rezerve
Shes Pjes për Mercedes W124 Timonin, Tregust ansor dhe Dritat "STOPAT" pa as një Dëmtim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim