Pjes per 190 dhe 124 -00

Shitet nga: Ali Mercedesi 18 Jan 11:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pjesë rezerve
Fari komplet per W124

Fari komplet per W201

Xhami i farit per W124

Xhami i farit per W201
Spona,

Vilushka

Mbajtesa te ballanshtanglles

Stabilizator Per 190-124etj

Te gjitha pjeset jane origjinale te Mercedesit


Te gjitha ato qfar ju duhen mund ti gjeni tek ne AliMercedesi

Gjindemi ne Prishtine afer stacionit te autobusave
Numri kontaktues 044164141 dhe 049164141
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim