Pjes per FORD MONDEO

Shitet nga: sahit hamiti 17 Gsh 16:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pjesë rezerve
Shesum pjes per ford mondeo
Dizel viti 1998
Edhe disa pjes tjera si p.sh
Kamionet LT dizel viti 1998
Kombi Mercedes MB dizel viti 1990
Per vetur Mazda 626 benz viti 1992
Citroen dizel viti 1992
Audi 80 viti 1990
Renault espace viti 1996
Renault 21 viti 1990
Pezho 205 viti 1990
Per Kombi isuzi midi viti 1992 dizel
Si dhe per allfarome 133 viti 1992
Si dhe disa pjes tjera
Numri per kontakt 045 598 035
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim