Pjes per Mazda 323 F

Shitet nga: Besnik 18 Pri 08:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pjesë rezerve
Mazda 323 F 1.6i GLX 1598 cm³ 65 kW (88 PS) 170.000 km -

Inxheksioni komplet 40€

kryte e vallanit 35€

dy cilindrat e kfaqilles me ceva 20€

allneser - 40 €

Auba - 30€

Gipeku me xhame komplet – 30€

Aspugi komplet – 60€ ose vetem llanaci i mramt,ma te perdoren 20€, ndersa nje me te ri 40€

Braniku i mramt me vendin e plinit pas rrotes – 30€

2 farat e pare – 20€

dritat e mramta(shtopat) - 20€

Rezervari – 20€

Vakumi me gjithe cylinder dhe boc te ules – 25€

4 dyer me xhama, me makanizmin e hapjes se xhamave manual – 80€
----4 dyrt, auba, gepeku-komplet me i marr jane 120€
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim