Pjes per Mercedes Benz tipi W115 Mini

Shitet nga: Alimercedesi 08 Mar 14:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pjesë rezerve
Pjes per Mercedes-Benz per Tipin W115 Mini

Llajsnet e krillave te para dhe te mramta

Llajsnet e pregjve

Llajsnet e gepekut

Stopat

Gjami i Farit

Kapse per Llajzne te krillav

Gumicat e shofershajmes
Gumicat e Xhamit mramt
Mbajtes i motorrit


Gjindemi ne Prishtine afer stacionit te autobusave
Munde te kontaktoni ne keta numra te telefonit 044164141 dhe 049164141
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim