Pjes per SMART

Shitet nga: SMART 15 Dhj 13:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pjesë rezerve
Rregullojm qelsat per Smart dhe Mercedes
Riparojm qelsa per Smart dhe Mercedes
Po ashtu tek ne mundeni me kodu qelsin per Smart dhe Mercedes
Riparojm kompjuterat sic jan AIRBAG,ECU etj per SMART dhe Mercedes
Riparimi i qelsit vetem me pulla sic jon me nga 1 pul dhe 3 pulla per SMART
Dekorimi te Qelsave per SMART dhe Mercede


Gjithashtu pjes rezerv si te reja dhe te perdorta per SMART dhe Mercedes dhe mund te beni porosi te pjesve

https://www.facebook.com/Ali.mercedes.benz.smart/?ref=page_internal

Munde te kontaktoni ne keta numra te telefonit: 044164141 dhe 049164141
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim