Pjes per fiat punto 2002

Shitet nga: xxxxx 02 Dhj 09:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pjesë rezerve
shes pjes per fijat punto viti 2002 1.2 brnzin 1,6 vintilla vetura ka klim drita senon gjama elektronik fara me llupa te gjitha pjeset. jon te shnosha dhe me qmim te volitshum nuk shit komplet osht i qmontuar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim