Pjes per golf 5

Shitet nga: Niti 21 Shk 20:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pjesë rezerve
Golf 5
Fara me llup
Llajsne 4 dyrve me crom fabrikisht
Spojler braniku mbrapa
Gum rezerv te golf 18 colll 16 coll
Radio navi dvd cd 1+5 makacin
Karrika te golf 5 ilkur me nxemjeh dhe levizje posht lar menyr elektrike alb-niti
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim