Pjes per kombi fiat dukato

Shitet nga: pjes 03 Pri 16:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pjesë rezerve
i kemi pjes per kombi fiat dukato motorr 2.8 dizel si dhe pjes tjera . ndrusin ja kena shit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim