Pjes per mb 100

Shitet nga: doni 25 Mar 14:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pjesë rezerve
Shi ten the gjitha pjeset e kombit dhe ulset Jan te mira
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim