Pjes per vetura japane

Shitet nga: Japan 30 Dhj 16:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pjesë rezerve
Kemi pjes te perdorura si dhe te reja per vetura japane amerikan po ashtu bim pjes edhe me porosi be edhe servisimin e veturave te lart cekura
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim