Pjes per vetura japane

Shitet nga: Japan 21 Mar 08:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pjesë rezerve
Kemi pjes per te gjitha veturat japane si dhe amerikane si Nisan Tyota Mitcubishi Isuzu Crysler si dhe per rover
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim