Pjes per yougo

Shitet nga: Emri 11 Sht 17:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pjesë rezerve
Shiten dyert ,hauba etj.. gjithashtu kam dhe shume pjes te tjera per kete lloj veture
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim