Pjes rezerv për Renault 5 9 11 dhe 19

Shitet nga: iliri 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pjesë rezerve
Pjes rezerv për Reno 5,9,11 dhe 19 me cmime shum të volitshme.Tel 044 986 626 & 049 420 149.
Ne Viber qdo ditë 24 orë ne numrin + 377 44 986 626.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim