Pjes rezerv per SMART

Shitet nga: SMART dhe Mercedes 15 Dhj 13:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pjesë rezerve
Bejm servisim e SMARTit dhe Mercedesit
Bejm shiten te vetures se Smartit dhe Mercedesit
Riparojm motorin e SMARTit dhe Mercedesi
Posedojm te gjitha pjes rezerv per SMART dhe Mercedes dhe pjes per limari
Po ashtu mund te beni porosi te pjesve


https://www.facebook.com/Ali.mercedes.benz.smart/?ref=page_internal

Munde te kontaktoni ne keta numra te telefonit 044164141 dhe 049164141
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim