Pjes rezerv per opel Corsa , Combo C Meriva

Shitet nga: Fitim 11 Dhj 09:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pjesë rezerve
Shes pjes rezerv per opel combo te ardhura nga Gjermania.

Motor 1.7 CDTI
Klipa,venil a, karrika, Dizne etj.
Menjaq
Te gjitha pjeset tjera pothuajse, dyert per opel combo dhe opel corsa C e hint me nje parr dyer

Cilindri kryesor i freanve
Gurntet mbrapa
Dhe disa pjes tjera.


Per me shume info kontakto ne +38649609144
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim