Pjes rezerv per te gjitha llojet e gjip 4x4

Shitet nga: Jeep service 09 Shk 21:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pjesë rezerve
Pjes rezerv per

Land rover
Toyota
Nissan
Mitsubishi
Chevrolet tahoe - suburban
Hummer 2
Ford explorer - expedition dhe f150 pickup
Cadilak 5.4 v8 benzin
Lincoln navigator

Etj etj....


Per me shume info kontakti 044104545 te babushi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim