Pjes rezerv

Shitet nga: Alimercedesi 08 Mar 14:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pjesë rezerve
pompa te hidrolikut per mercedes


Gjithqka qe ju duhet e gjeni tek ne per Mercedes edhe Smart

Munde te na kontaktoni ne ket numer 044164141 dhe 049164141
Ali Mercedesi Prishtine afer stacionit te autobusave

https://www.facebook.com/Ali.mercedes.benz.smart/?ref=page_internal


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim