Pjes rezerv

Shitet nga: Pjes 30 Mar 09:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pjesë rezerve
Cfar do loj pjese per Fiat Ducato 100 multijet dhe 120 multijet viti 2007 dhe 2009
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim