Pjes rezerv

Shitet nga: Servis 30 Dhj 17:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pjesë rezerve
Kemi pjes per te gjitha llojet e veturave japane si dhe amerikane po ashtu bim edhe me porisi pjes pjest jan te perdorura edhe te reja kryhm e dhe rregullimin e ktyre veturave te lart cekura
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim