Pjes te reja per te gjitha veturat dhe kombi bosh

Shitet nga: Auto shop godyeer 27 Mar 18:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pjesë rezerve
Auto Pjes godyeer kemi Pjes per te goths veturat dhe kombi pjeset Jan te reja ka per trap motorr Jan origjinal bosh meyle kam per golf ford Opel mercedes Audi bmw pasat fiat peugot Citroen si dhe per kombi vw t2 t3 t4 ford transit Mercedes 207 MB 100 208 307 LT si dhe per Ventura te vjetra si golf 2 golf 3 opell vektra opell kadet ford Sierra ford escort te gjitha pjest Jan te reja per info ne tel 045 591519
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim