Pjese dhe qelsa per vetura

Shitet nga: fatos 12 Qer 16:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pjesë rezerve
Jane gjitha nga gjermania
Shiten ndamase secilla qka ju nevojitet

qmimi I kidores 30 fix
pumpa per kalamaze 15
pjeset tjera 45 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim