Pjese per Mercedes Benz dhe Smart

Shitet nga: Ali Mercedesi 18 Jan 11:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pjesë rezerve
Kemi te gjitha pjeset per MERCEDES-BENZ dhe SMART siq munde te shihen ne foto...!!!
Farat: ML, A-Class, E-Class. SMART
Stopat: ML, E-Class, SMART
Key per smart
Qelsa per smart
Pllastik te deres etj

https://www.facebook.com/Ali.mercedes.benz.smart/?ref=page_internal

Munde te kontaktoni ne keta numra te telefonit 044164141 dhe 049164141
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim