Pjese per Opel Vectra B

Shitet nga: Opel 26 Mar 15:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pjesë rezerve
Shes, pjese rezerve per Opel Vectra B.

2-pare fara se bashku me tregues anesor, ne gjendje te rregullt, si dhe masken para mes farave

Arsya e shitjes eshte se i kam montu farat e tipit te ri dhe masken me krom.
Farat nuk jane te krisun ose diqka tjeter.

Çmimi per komplet tejet i volitshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim