Pjese per Renault

Shitet nga: Renault 20 Pri 13:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pjesë rezerve
Shitet mbajtësi i motorit dhe Gypi i vajit kthyes i turbinës.

Mbajtësi i Motorit; 30 €
Renault Laguna (2001 - 2007)
Renault Espase (2002 - 2014)
Renault Vel Satis (2005 - 2009)
1.6 16v, 1.8 16v, 2.0 16v, 3.0 24v, 3.5 24v, 1.9dci, 2.2dci, 2.0dci, 3.0dci.

Gypi i vajit kthyes i turbinës 1.9dci 88kw. 20 €.
Megane II, Laguna II, Espase,

Pjese janë shume pak te përdorura, dhe ne gjendje shume te mire.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim