Pjese per Reno Megane II dhe Reno Megane II Karava

Shitet nga: ilir Sot 07:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pjesë rezerve

Gati të gjitha pjeset per RENO MEGANE II dhe Reno Megane II karavan 1.4/16v,1.6/16v,2.0/16v,1.5dci si dhe 1.9dci.Tel 044 986 626 & 049 420 149.
Ne Viber + 377 44 986 626.

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim